Cześć!

Dziękuję Ci za wiadomość!

Jak pewnie już wiesz, w nowych technikach dekorowania tortów czuję się jak ryba w wodzie. Dlatego w najbliższym czasie planuję wystartować z nowym programem szkoleń dedykowanym technikom dekorowania. Ponieważ dostałam Twoją wiadomość, daję Ci znać w pierwszej kolejności!

Do Twojego wyboru pozostawiam trzy moduły – do Ciebie należy, którą opcję wybierzesz.

Możesz zdecydować się na opcję basic – szkolenie z dekorowania LIVE, które odbędzie się online. Nie musisz w ogóle wychodzić z domu, aby nauczyć się nowych, świetnych technik dekorowania tortu. Jedyne, co musisz zrobić, to zapewnić sobie dobre połączenie z Internetem oraz materiały, które potrzebne Ci będą do wspólnej pracy. Pracujemy razem przez cały dzień, wspólnie wykonując dekoracje. Na koniec będzie czas na zadawanie pytań dotyczących naszego kursu. Cena takiego dnia szkoleniowego to 500 zł. Na tydzień przed naszym spotkaniem otrzymasz listę produktów, które są niezbędne, aby wykonać wszystkie dekoracje. 

Moduł drugi to online pro, w którym nie musisz także obawiać się o to, na czym będziesz pracować – wszystko otrzymasz na kilka dni przed naszym spotkaniem w paczce ode mnie 🙂 Spotkamy się wirtualnie, ale przez cały dzień pracujemy razem, a na koniec mamy moduł pytań i odpowiedzi – taka opcja to 700 zł.

Moduł trzeci, bardzo ograniczony miejscem, to moduł stacjonarny – obejmuje wszystko to, co moduł online pro, ale spotykamy się u mnie w pracowni w Krakowie. Miejsc jest tylko osiem, a w cenie, poza tym, co online, jest także pizza i nasze spotkanie, kiedy wszystko Ci pokażę. Szkolenie z technik dekorowania live to 900 zł i odbędzie się jeden raz w miesiącu.

https://cakeatelier.pl/sklep/e-book/miejsce-na-warsztatach-z-dekorowania-tortu-1-czerwca-2022/


Tematyka wszystkich spotkań będzie różna – na każdym ze szkoleń uczymy się wielu różnych dekoracji, ale żeby nie było nudno, tematy będą się zmieniać. Będzie i origami, i wiele kwiatów z papieru, praca z fondantem, falbany, malowanie kwiatów na różne sposoby, technika marmuru, jadalnych materiałów, izomaltu, zabawa strukturami, ciemne kolory i wiele innych. Oczywiście dowiesz się także czegoś o tynkowaniu.

1 czerwca spotkamy się w pracowni w Krakowie, zaś 6 i 7 czerwca odbędą się kursy online. Jeśli masz jakieś pytania – zapraszam! Aha, NAJWAŻNIEJSZE! Zapisy miały być dzisiaj, ale będą jutro, 18 maja . Link do zapisów znajdziesz tutaj, bo masz pierwszeństwo – później udostępnię je innym 🙂