Szkolenie z przygotowania i dekoracji tortu

 

Dedykowane jest osobom rozpoczynającym tortową przygodę. Uprzedzę Twoje pytanie- tak, osoba początkująca może uczestniczyć w takim kursie 🙂 

Podczas szkolenia dowiesz się, jak przygotować prawidłowo złożony tort ze stabilnym kremem, jak odpowiednio go otynkować, a następnie udekorujesz go pod moim okiem. W grupie podczas szkolenia jest maksymalnie 6 osób, a każdy robi inny tort- dzięki temu możesz zobaczyć więcej technik dekorowania. Przekażę Ci wskazówki dotyczące potrzebnego sprzętu, dowiesz się, jakich produktów warto używać, co może Ci się przydać i co warto mieć pod ręką. Opowiem także o rozpoczynaniu słodkiego biznesu. W ramach prezentu otrzymasz także kupon rabatowy na zakupy w zaprzyjaźnionym sklepie z tortowymi dodatkami. Przygotowany tort oczywiście zabierzesz ze sobą do domu.

Kurs odbywa się w Krakowie. Trwa około 8-9 godzin

Rezerwacja miejsca następuje poprzez jego zakup w sklepie internetowym.              O najbliższych terminach kursów informuję na Instagramie oraz Facebooku.

Dwudniowe szkolenie z przygotowania

i dekoracji tortu piętrowego

 

Uczestnikiem szkolenia może być każdy- doświadczenie nie jest wymagane. Prawdziwie skorzysta z niego jednak osoba, która planuje sprzedaż tortów, lub już to robi.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak przygotować prawidłowo złożony tort trzypiętrowy ze stabilnym kremem. W grupie podczas szkolenia jest maksymalnie 5 osób, a każdy przygotowuje własny tort- dzięki temu możesz zobaczyć więcej technik dekorowania. Przekażę Ci wskazówki dotyczące potrzebnego sprzętu, dowiesz się, jakich produktów warto używać, co może Ci się przydać i co warto mieć pod ręką. Opowiem także o rozpoczynaniu słodkiego biznesu. W ramach prezentu otrzymasz także kupon rabatowy na zakupy w zaprzyjaźnionym sklepie z tortowymi dodatkami. Przygotowany tort trzypiętrowy oczywiście zabierzesz ze sobą do domu.

Kurs odbywa się w Krakowie. Kurs jest dwudniowy i trwa około 5 godzin pierwszego dnia i około 8 godzin drugiego dnia.

Rezerwacja miejsca następuje poprzez jego zakup w sklepie internetowym.            O najbliższych terminach kursów informuję na Instagramie oraz Facebooku.